|
|
|
|
 |
P.Y.T.
2010-05-15 12:14:08
|
4024
|
Hát ezzel a válasszal sem hazudtoltad meg önmagad. :-)
Ne izgulj, semmit sem várok tőled, hisz' ennél az egyszerűségnél nem is tudsz többet! :-)
Egyébként az állatok gyilkolása nekem nem nagy büdös semmi, és az állatszeretet és tisztelet belülről jön, nem kell ahhoz semmit eljátszani. Feltételezem te is olyan vagy mint amilyennek itt mutatod magad, és nem a sötétség fejedelme szerepét játszod, hanem jön magától - belülről! :-) |
|
 |
oncogito
2010-05-15 11:52:30
|
4022
|
A modorod amolyan "vadász-modor". No comment... |
|
A hozzászólás:
 |
orpheline
2010-05-15 11:37:14
|
4021
|
Na menjetek a barátoddal együtt a náthás véres p...-ba.
Játszátok itt az erkölcs, meg a tisztaság bajnokát a nagy büdös semmire.....
és a hozzátartózódtól várjál dolgokat, ne tőlem.... sügér.
|
|
Előzmény:
 |
P.Y.T.
2010-05-15 09:52:33
|
4020
|
Olyan vagy mint a válaszod: EGYSZERŰ. Ez téged minősít, de nem is vártam tőled mást! Tükrözi a lelkivilágod - ha egyáltalán van ilyened.....
Úgy látom a nőket nem tudod tisztelni, így nem csoda, hogy az állatokat is semmibe veszed.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|