|
|
|
|
 |
T. Thick
2010-05-15 16:08:02
|
4026
|
| Neked van valami érdemi mondanivalód a provokáláson kívül? |
|
 |
orpheline
2010-05-15 11:37:14
|
4021
|
Na menjetek a barátoddal együtt a náthás véres p...-ba.
Játszátok itt az erkölcs, meg a tisztaság bajnokát a nagy büdös semmire.....
és a hozzátartózódtól várjál dolgokat, ne tőlem.... sügér.
|
|
A hozzászólás:
 |
P.Y.T.
2010-05-15 09:52:33
|
4020
|
Olyan vagy mint a válaszod: EGYSZERŰ. Ez téged minősít, de nem is vártam tőled mást! Tükrözi a lelkivilágod - ha egyáltalán van ilyened.....
Úgy látom a nőket nem tudod tisztelni, így nem csoda, hogy az állatokat is semmibe veszed.
|
|
Előzmény:
 |
orpheline
2010-05-15 06:32:15
|
4016
|
Hmm...
Mert.... és gondolom te sem jársz lányokhoz f@sz nélkül......:P
egyébként meg a dúvadak miatt......meg mert hivatásból űztem......:P |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|