Keresés

Részletes keresés

T. Thick Creative Commons License 2010-05-15 16:08:02 4026
Neked van valami érdemi mondanivalód a provokáláson kívül?
orpheline Creative Commons License 2010-05-15 11:37:14 4021

Na menjetek a barátoddal együtt a náthás véres p...-ba.

 

Játszátok itt az erkölcs, meg a tisztaság bajnokát a nagy büdös semmire.....

 

és a hozzátartózódtól várjál dolgokat, ne tőlem.... sügér.

 

 

A hozzászólás:
P.Y.T. Creative Commons License 2010-05-15 09:52:33 4020

Olyan vagy mint a válaszod: EGYSZERŰ. Ez téged minősít, de nem is vártam tőled mást! Tükrözi a lelkivilágod - ha egyáltalán van ilyened.....

Úgy látom a nőket nem tudod tisztelni, így nem csoda, hogy az állatokat is semmibe veszed.

 

Előzmény:
orpheline Creative Commons License 2010-05-15 06:32:15 4016

Hmm...

 

Mert.... és gondolom te sem jársz lányokhoz f@sz nélkül......:P

 

egyébként meg a dúvadak miatt......meg mert hivatásból űztem......:P

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!