|
|
|
|
 |
oncogito
2010-05-15 08:37:04
|
4018
|
Tudod, az, hogy a vadászat során nem muszájból ölsz, semmissé teszi azt, hogy közben jól érzed magad az erdőben. Nekem felfordulna a gyomrom.
Igazad van, panelban, lakásban tartani nem a legjobb a kutyát. De inkább ott legyen, mint sintértelepen, vagy menhelyen, vagy gazda nélkül kicsapva kóboroljon - vagy vadász lelője.
|
|
A hozzászólás:
 |
orpheline
2010-05-15 06:51:44
|
4017
|
"....de a véres valóság az, hogy beteges szórakozás az állatokra való lövöldözés...."
Hmmm...
értelmetlen minden további csevej, ha a vadászatból egyes egyedül csak ezt az egyet fogadja be a szürkeállományod.....és ismételgeted, mint egy lóri.....
beteges szórakozás - kutyát panelban tartani, városi utca járdájára xaratni, kaszinóban pénzt elverni, berúgni, füvezni, techno-zenére vonaglani, hétvégente bevásárló turistát játszani, autóval "kirándulni" a természetbe, hajléktalanokat szombat éjjelente megrugdosni, macskát ivartalanítva szobacicává tenni, stb, stb.....
vadászni - a szó igazi értelmében - csak jó idegrendszerrel, felelősséggel, és tiszta lelkiismerettel lehet......és ez nem lózung-hanem valóság. |
|
Előzmény:
 |
oncogito
2010-05-14 23:43:37
|
3990
|
Egyébként korábban nem azt állítottad, hogy a vadvédelemre fordítják a pénzt? Most meg az én nyugdíjamra?
Alibi alibi hátán, poénkodás poénkodás hátán - de a véres valóság az, hogy beteges szórakozás az állatokra való lövöldözés. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|