Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2010-05-15 08:37:04 4018
Tudod, az, hogy a vadászat során nem muszájból ölsz, semmissé teszi azt, hogy közben jól érzed magad az erdőben.
Nekem felfordulna a gyomrom.

Igazad van, panelban, lakásban tartani nem a legjobb a kutyát.
De inkább ott legyen, mint sintértelepen, vagy menhelyen, vagy gazda nélkül kicsapva kóboroljon - vagy vadász lelője.

A hozzászólás:
orpheline Creative Commons License 2010-05-15 06:51:44 4017

"....de a véres valóság az, hogy beteges szórakozás az állatokra való lövöldözés...."

 

Hmmm...

 

értelmetlen minden további csevej, ha a vadászatból egyes egyedül csak ezt az egyet fogadja be a szürkeállományod.....és ismételgeted, mint egy lóri.....

 

beteges szórakozás - kutyát panelban tartani, városi utca járdájára xaratni, kaszinóban pénzt elverni, berúgni, füvezni, techno-zenére vonaglani, hétvégente bevásárló turistát játszani, autóval "kirándulni" a természetbe, hajléktalanokat szombat éjjelente megrugdosni, macskát ivartalanítva szobacicává tenni, stb, stb.....

 

 

vadászni - a szó igazi értelmében - csak jó idegrendszerrel, felelősséggel, és tiszta lelkiismerettel lehet......és ez nem lózung-hanem valóság.

Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2010-05-14 23:43:37 3990
Egyébként korábban nem azt állítottad, hogy a vadvédelemre fordítják a pénzt?
Most meg az én nyugdíjamra?

Alibi alibi hátán, poénkodás poénkodás hátán - de a véres valóság az, hogy beteges szórakozás az állatokra való lövöldözés.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!