Keresés

Részletes keresés

P.Y.T. Creative Commons License 2010-05-15 09:52:33 4020

Olyan vagy mint a válaszod: EGYSZERŰ. Ez téged minősít, de nem is vártam tőled mást! Tükrözi a lelkivilágod - ha egyáltalán van ilyened.....

Úgy látom a nőket nem tudod tisztelni, így nem csoda, hogy az állatokat is semmibe veszed.

 

oncogito Creative Commons License 2010-05-15 08:40:47 4019
Hogy mi a dúvad, azt csak az ember dönti el - és nem a természet törvénye.

Egyébként ha neked nő csak egyvalamire kell, akkor inkább képben mondom el, hogy milyen vagy:

A hozzászólás:
orpheline Creative Commons License 2010-05-15 06:32:15 4016

Hmm...

 

Mert.... és gondolom te sem jársz lányokhoz f@sz nélkül......:P

 

egyébként meg a dúvadak miatt......meg mert hivatásból űztem......:P

Előzmény:
P.Y.T. Creative Commons License 2010-05-14 17:09:07 3949

"és néha olyan érzés kerítette hatalmába az emert - hogy tényleg a természet része.......pl. amikor szél alatt az őz nem vette észre 3 méterről, vagy a hóban akrobatikázó egerésző rókát nézegette egy órán kersztül..... ilyenkor az embernek eszébe sem jut, hogy puska is van nála.....:P "

 

Miért nem tudod mindezt puska nélkül tenni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!