|
|
|
|
 |
P.Y.T.
2010-05-15 09:52:33
|
4020
|
Olyan vagy mint a válaszod: EGYSZERŰ. Ez téged minősít, de nem is vártam tőled mást! Tükrözi a lelkivilágod - ha egyáltalán van ilyened.....
Úgy látom a nőket nem tudod tisztelni, így nem csoda, hogy az állatokat is semmibe veszed.
|
|
 |
oncogito
2010-05-15 08:40:47
|
4019
|
Hogy mi a dúvad, azt csak az ember dönti el - és nem a természet törvénye.
Egyébként ha neked nő csak egyvalamire kell, akkor inkább képben mondom el, hogy milyen vagy:
 |
|
A hozzászólás:
 |
orpheline
2010-05-15 06:32:15
|
4016
|
Hmm...
Mert.... és gondolom te sem jársz lányokhoz f@sz nélkül......:P
egyébként meg a dúvadak miatt......meg mert hivatásból űztem......:P |
|
Előzmény:
 |
P.Y.T.
2010-05-14 17:09:07
|
3949
|
"és néha olyan érzés kerítette hatalmába az emert - hogy tényleg a természet része.......pl. amikor szél alatt az őz nem vette észre 3 méterről, vagy a hóban akrobatikázó egerésző rókát nézegette egy órán kersztül..... ilyenkor az embernek eszébe sem jut, hogy puska is van nála.....:P "
Miért nem tudod mindezt puska nélkül tenni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|