Keresés

Részletes keresés

T. Thick Creative Commons License 2010-05-15 16:06:09 4025
Ez mind szép, de láthatóan nincs fogalmad a természet működéséről.
sanyooo Creative Commons License 2010-05-15 00:26:54 4015
Egyik az enyém! :)))
A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2010-05-15 00:19:38 4014
Az öröm forrása a természet élete.
A valódi körforgás, ahol nincs "selejt", nincs "felesleg", mindenre szükség van, mindent hasznosítanak, minden élet fontos, mert mind életet jelent.
Ahol az öröm az élet öröme/szeretete és nem a gyilkolásé.
Szánom a vadászt, hogy nekik holttestek kellenek...
Én inkább az élőben lelem az örömöt:








Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!