Keresés

Részletes keresés

T. Thick Creative Commons License 2010-05-15 00:15:52 4013
A kutya és a macska is szórakozásból öl.
A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2010-05-15 00:14:11 4012
Igen, az állat küzd az életéért.
Az ember meg szórakozásból öl.

A biztonság ott van, ahol kiszámíthatóak a körülmények.
Az ember, a vadász meg felborítja ezt az egyensúlyt.

Ez nem öröm, ez szomorúság.
Előzmény:
T. Thick Creative Commons License 2010-05-15 00:08:29 4010
Egy állat soha nincs biztonságban a természetben. Örök verseny van élelemért, párosodásért, folyamatos feszültség és résen levés a ragadozók miatt.

Az állat fogságban van biztonságban. Ezt szeretnéd? Az egész természetből egy nagy, békés menhelyet csinálni a saját lelked megnyugtatására?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!