|
|
|
|
 |
T. Thick
2010-05-15 00:15:52
|
4013
|
| A kutya és a macska is szórakozásból öl. |
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2010-05-15 00:14:11
|
4012
|
Igen, az állat küzd az életéért. Az ember meg szórakozásból öl.
A biztonság ott van, ahol kiszámíthatóak a körülmények. Az ember, a vadász meg felborítja ezt az egyensúlyt.
Ez nem öröm, ez szomorúság. |
|
Előzmény:
 |
T. Thick
2010-05-15 00:08:29
|
4010
|
Egy állat soha nincs biztonságban a természetben. Örök verseny van élelemért, párosodásért, folyamatos feszültség és résen levés a ragadozók miatt.
Az állat fogságban van biztonságban. Ezt szeretnéd? Az egész természetből egy nagy, békés menhelyet csinálni a saját lelked megnyugtatására? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|