Keresés

Részletes keresés

sanyooo Creative Commons License 2010-05-15 00:13:10 4011
Látod, igazam van, bevallottad!
T. Thick Creative Commons License 2010-05-15 00:05:44 4009
Akkor olvasgasd csak tovább szorgalmasan ezt a topikot. :-)
A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2010-05-15 00:02:52 4007
A keserű genny azoktól önt el, akik örömmel gyilkolnak. :-(
Előzmény:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-14 23:58:18 4005
"És közben öröm tölti el."

Látod ez a különbség közöttünk, minket öröm tölt el, téged meg a keserű genny! :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!