Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2010-05-15 00:02:52 4007
A keserű genny azoktól önt el, akik örömmel gyilkolnak. :-(
A hozzászólás:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-14 23:58:18 4005
"És közben öröm tölti el."

Látod ez a különbség közöttünk, minket öröm tölt el, téged meg a keserű genny! :(
Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2010-05-14 23:52:15 3998
Ökológiai katasztrófa így is fenyeget, bár nem elsősorban a vadász miatt.
De hogy a vadász semmit nem segít ebben, az teljesen bizonyos.
Mert a természetes körforgást igencsak megakasztja.
Tenyészt, hogy legyen mit leölni.
Vadat, kutyát, macskát, mindent, amit jónak lát.
És közben öröm tölti el.
Ez van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!