Keresés

Részletes keresés

T. Thick Creative Commons License 2010-05-15 00:08:29 4010
Egy állat soha nincs biztonságban a természetben. Örök verseny van élelemért, párosodásért, folyamatos feszültség és résen levés a ragadozók miatt.

Az állat fogságban van biztonságban. Ezt szeretnéd? Az egész természetből egy nagy, békés menhelyet csinálni a saját lelked megnyugtatására?
A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2010-05-14 23:57:51 4004
Mikor biztonságban látok állatokat.
Meg amikor a természetet járom fényképező géppel.
Meg amikor virágokat láthatok nem vázában, nem cserépben, hanem szabad földben és senki nem akarja letépni.
Előzmény:
T. Thick Creative Commons License 2010-05-14 23:56:40 4002
:-)
Téged mikor töltött el utoljára öröm?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!