|
|
|
|
 |
T. Thick
2010-05-15 00:08:29
|
4010
|
Egy állat soha nincs biztonságban a természetben. Örök verseny van élelemért, párosodásért, folyamatos feszültség és résen levés a ragadozók miatt.
Az állat fogságban van biztonságban. Ezt szeretnéd? Az egész természetből egy nagy, békés menhelyet csinálni a saját lelked megnyugtatására? |
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2010-05-14 23:57:51
|
4004
|
Mikor biztonságban látok állatokat. Meg amikor a természetet járom fényképező géppel. Meg amikor virágokat láthatok nem vázában, nem cserépben, hanem szabad földben és senki nem akarja letépni. |
|
Előzmény:
 |
T. Thick
2010-05-14 23:56:40
|
4002
|
:-) Téged mikor töltött el utoljára öröm? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|