|
|
|
|
 |
T. Thick
2010-05-15 00:05:06
|
4008
|
- A róka nem szelektálja a csülkös vadat, mert kicsi ahhoz, csak kisvadat zsákmányol.
- A farkas a civilizáció (iparosodás, bányászat, ezzel járó emberi jelenlét, zaj, mocskos folyók stb.) terjedésével elvándorolt. Nem a vadászok irtották ki. Ma már, a nehézipar megszűnésével újra előfordul farkas az északi erdeinkben.
- A kutya és a macska nem végeznek természetes szelekciót, mert nem az ökoszisztéma részei. Háziállatok. Egy nagy testű kutya a vadászterületre szabadulva egy hét alatt több őzet kiirt, mint egy vadász egész évben. Persze a kutyuskának nyilván szabad, hiszen ő egy kedves állat. Csak az ember öldöklése bűn, nem igaz? |
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2010-05-14 23:56:52
|
4003
|
| rókát, farkast, kutyát, macskát... |
|
Előzmény:
 |
sanyooo
2010-05-14 23:56:10
|
4001
|
| A rókát? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|