Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2010-05-14 23:57:51 4004
Mikor biztonságban látok állatokat.
Meg amikor a természetet járom fényképező géppel.
Meg amikor virágokat láthatok nem vázában, nem cserépben, hanem szabad földben és senki nem akarja letépni.
A hozzászólás:
T. Thick Creative Commons License 2010-05-14 23:56:40 4002
:-)
Téged mikor töltött el utoljára öröm?
Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2010-05-14 23:52:15 3998
Ökológiai katasztrófa így is fenyeget, bár nem elsősorban a vadász miatt.
De hogy a vadász semmit nem segít ebben, az teljesen bizonyos.
Mert a természetes körforgást igencsak megakasztja.
Tenyészt, hogy legyen mit leölni.
Vadat, kutyát, macskát, mindent, amit jónak lát.
És közben öröm tölti el.
Ez van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!