|
|
|
|
 |
oncogito
2010-05-14 23:57:51
|
4004
|
Mikor biztonságban látok állatokat. Meg amikor a természetet járom fényképező géppel. Meg amikor virágokat láthatok nem vázában, nem cserépben, hanem szabad földben és senki nem akarja letépni. |
|
A hozzászólás:
 |
T. Thick
2010-05-14 23:56:40
|
4002
|
:-) Téged mikor töltött el utoljára öröm? |
|
Előzmény:
 |
oncogito
2010-05-14 23:52:15
|
3998
|
Ökológiai katasztrófa így is fenyeget, bár nem elsősorban a vadász miatt. De hogy a vadász semmit nem segít ebben, az teljesen bizonyos. Mert a természetes körforgást igencsak megakasztja. Tenyészt, hogy legyen mit leölni. Vadat, kutyát, macskát, mindent, amit jónak lát. És közben öröm tölti el. Ez van.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|