|
|
|
|
 |
sanyooo
2010-05-14 23:56:10
|
4001
|
| A rókát? |
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2010-05-14 23:54:43
|
3999
|
| Micsoda ökológiai védelem az, ahol a ragadozót kiirtják? |
|
Előzmény:
 |
T. Thick
2010-05-14 23:47:53
|
3995
|
Mert butaság. A vadászat ősi, szép dolog, természetes emberi és állati ösztön, ésszel művelve a természet hasznára válik, sőt, művelése híján ökológiai katasztrófa fenyegetne.
De ezt már százan ezerféleképpen elmagyarázták neked, mégsem sikerült megértened. Most sem fogod. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|