Keresés

Részletes keresés

sanyooo Creative Commons License 2010-05-14 23:58:18 4005
"És közben öröm tölti el."

Látod ez a különbség közöttünk, minket öröm tölt el, téged meg a keserű genny! :(
T. Thick Creative Commons License 2010-05-14 23:56:40 4002
:-)
Téged mikor töltött el utoljára öröm?
A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2010-05-14 23:52:15 3998
Ökológiai katasztrófa így is fenyeget, bár nem elsősorban a vadász miatt.
De hogy a vadász semmit nem segít ebben, az teljesen bizonyos.
Mert a természetes körforgást igencsak megakasztja.
Tenyészt, hogy legyen mit leölni.
Vadat, kutyát, macskát, mindent, amit jónak lát.
És közben öröm tölti el.
Ez van.
Előzmény:
T. Thick Creative Commons License 2010-05-14 23:47:53 3995
Mert butaság. A vadászat ősi, szép dolog, természetes emberi és állati ösztön, ésszel művelve a természet hasznára válik, sőt, művelése híján ökológiai katasztrófa fenyegetne.

De ezt már százan ezerféleképpen elmagyarázták neked, mégsem sikerült megértened. Most sem fogod.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!