Keresés

Részletes keresés

sanyooo Creative Commons License 2010-05-14 23:55:42 4000
Majd te ezt eldöntöd, otthon a radiátor mellett! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2010-05-14 23:50:19 3997
A gyilkostól nem kell a megöltnek a tisztelet, mert nem muszájból ölt, hanem szórakozásból.
Aki szórakozásból öl, abban semmi valós tisztelet sem élő, sem halott iránt.
Legfeljebb a szórakozásának egy epizódja, hogy úgy tesz, mintha...
Előzmény:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-14 23:47:09 3993
"Az élőnek jár tisztelet."---Szóval szerinted a halottnak nem jár tisztelet! Értem szavad! És te még meg mersz szólalni tisztességes emberek között! :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!