|
|
|
|
 |
sanyooo
2010-05-14 23:55:42
|
4000
|
| Majd te ezt eldöntöd, otthon a radiátor mellett! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) |
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2010-05-14 23:50:19
|
3997
|
A gyilkostól nem kell a megöltnek a tisztelet, mert nem muszájból ölt, hanem szórakozásból. Aki szórakozásból öl, abban semmi valós tisztelet sem élő, sem halott iránt. Legfeljebb a szórakozásának egy epizódja, hogy úgy tesz, mintha...
|
|
Előzmény:
 |
sanyooo
2010-05-14 23:47:09
|
3993
|
| "Az élőnek jár tisztelet."---Szóval szerinted a halottnak nem jár tisztelet! Értem szavad! És te még meg mersz szólalni tisztességes emberek között! :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|