|
|
|
|
 |
oncogito
2010-05-14 23:54:43
|
3999
|
| Micsoda ökológiai védelem az, ahol a ragadozót kiirtják? |
|
 |
oncogito
2010-05-14 23:52:15
|
3998
|
Ökológiai katasztrófa így is fenyeget, bár nem elsősorban a vadász miatt. De hogy a vadász semmit nem segít ebben, az teljesen bizonyos. Mert a természetes körforgást igencsak megakasztja. Tenyészt, hogy legyen mit leölni. Vadat, kutyát, macskát, mindent, amit jónak lát. És közben öröm tölti el. Ez van.
|
|
A hozzászólás:
 |
T. Thick
2010-05-14 23:47:53
|
3995
|
Mert butaság. A vadászat ősi, szép dolog, természetes emberi és állati ösztön, ésszel művelve a természet hasznára válik, sőt, művelése híján ökológiai katasztrófa fenyegetne.
De ezt már százan ezerféleképpen elmagyarázták neked, mégsem sikerült megértened. Most sem fogod. |
|
Előzmény:
 |
oncogito
2010-05-14 23:44:31
|
3991
|
| Vajon miért "csípi a szemed" a szent szöveg...? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|