Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2010-05-14 23:54:43 3999
Micsoda ökológiai védelem az, ahol a ragadozót kiirtják?
oncogito Creative Commons License 2010-05-14 23:52:15 3998
Ökológiai katasztrófa így is fenyeget, bár nem elsősorban a vadász miatt.
De hogy a vadász semmit nem segít ebben, az teljesen bizonyos.
Mert a természetes körforgást igencsak megakasztja.
Tenyészt, hogy legyen mit leölni.
Vadat, kutyát, macskát, mindent, amit jónak lát.
És közben öröm tölti el.
Ez van.
A hozzászólás:
T. Thick Creative Commons License 2010-05-14 23:47:53 3995
Mert butaság. A vadászat ősi, szép dolog, természetes emberi és állati ösztön, ésszel művelve a természet hasznára válik, sőt, művelése híján ökológiai katasztrófa fenyegetne.

De ezt már százan ezerféleképpen elmagyarázták neked, mégsem sikerült megértened. Most sem fogod.
Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2010-05-14 23:44:31 3991
Vajon miért "csípi a szemed" a szent szöveg...?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!