|
|
|
|
 |
oncogito
2010-05-14 23:47:47
|
3994
|
| Ha unalmas, nem kell itt lenned. |
|
A hozzászólás:
 |
T. Thick
2010-05-14 23:45:17
|
3992
|
| Nem kevésbé, mint az ezen való kattogás egy fórumon éveken keresztül. |
|
Előzmény:
 |
oncogito
2010-05-14 23:43:37
|
3990
|
Egyébként korábban nem azt állítottad, hogy a vadvédelemre fordítják a pénzt? Most meg az én nyugdíjamra?
Alibi alibi hátán, poénkodás poénkodás hátán - de a véres valóság az, hogy beteges szórakozás az állatokra való lövöldözés. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|