Keresés

Részletes keresés

T. Thick Creative Commons License 2010-05-14 23:47:53 3995
Mert butaság. A vadászat ősi, szép dolog, természetes emberi és állati ösztön, ésszel művelve a természet hasznára válik, sőt, művelése híján ökológiai katasztrófa fenyegetne.

De ezt már százan ezerféleképpen elmagyarázták neked, mégsem sikerült megértened. Most sem fogod.
A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2010-05-14 23:44:31 3991
Vajon miért "csípi a szemed" a szent szöveg...?
Előzmény:
T. Thick Creative Commons License 2010-05-14 23:41:09 3988
Én nem öldökölök, nekem ne kezdd a szentszöveget. Nem vadászom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!