|
|
|
|
 |
T. Thick
2010-05-14 23:47:53
|
3995
|
Mert butaság. A vadászat ősi, szép dolog, természetes emberi és állati ösztön, ésszel művelve a természet hasznára válik, sőt, művelése híján ökológiai katasztrófa fenyegetne.
De ezt már százan ezerféleképpen elmagyarázták neked, mégsem sikerült megértened. Most sem fogod. |
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2010-05-14 23:44:31
|
3991
|
| Vajon miért "csípi a szemed" a szent szöveg...? |
|
Előzmény:
 |
T. Thick
2010-05-14 23:41:09
|
3988
|
| Én nem öldökölök, nekem ne kezdd a szentszöveget. Nem vadászom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|