|
|
|
|
 |
orpheline
2010-05-15 06:51:44
|
4017
|
"....de a véres valóság az, hogy beteges szórakozás az állatokra való lövöldözés...."
Hmmm...
értelmetlen minden további csevej, ha a vadászatból egyes egyedül csak ezt az egyet fogadja be a szürkeállományod.....és ismételgeted, mint egy lóri.....
beteges szórakozás - kutyát panelban tartani, városi utca járdájára xaratni, kaszinóban pénzt elverni, berúgni, füvezni, techno-zenére vonaglani, hétvégente bevásárló turistát játszani, autóval "kirándulni" a természetbe, hajléktalanokat szombat éjjelente megrugdosni, macskát ivartalanítva szobacicává tenni, stb, stb.....
vadászni - a szó igazi értelmében - csak jó idegrendszerrel, felelősséggel, és tiszta lelkiismerettel lehet......és ez nem lózung-hanem valóság. |
|
 |
T. Thick
2010-05-14 23:45:17
|
3992
|
| Nem kevésbé, mint az ezen való kattogás egy fórumon éveken keresztül. |
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2010-05-14 23:43:37
|
3990
|
Egyébként korábban nem azt állítottad, hogy a vadvédelemre fordítják a pénzt? Most meg az én nyugdíjamra?
Alibi alibi hátán, poénkodás poénkodás hátán - de a véres valóság az, hogy beteges szórakozás az állatokra való lövöldözés. |
|
Előzmény:
 |
sanyooo
2010-05-14 23:37:35
|
3986
|
| Nem hőstett, teríték! Tiszteletadás a vadnak! Minden vadász fedetlen fővel tiszteleg az elejtett vadnak, majd a tiszteletadás végeztével teherautókon viszik a vasútállomásra, ahonnan hűtővagonokkal szállítják nyugatra, mert valutát hoz az országnak, hogy neked ki tudják fizetni a nyugdíjat! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|