Keresés

Részletes keresés

orpheline Creative Commons License 2010-05-15 06:51:44 4017

"....de a véres valóság az, hogy beteges szórakozás az állatokra való lövöldözés...."

 

Hmmm...

 

értelmetlen minden további csevej, ha a vadászatból egyes egyedül csak ezt az egyet fogadja be a szürkeállományod.....és ismételgeted, mint egy lóri.....

 

beteges szórakozás - kutyát panelban tartani, városi utca járdájára xaratni, kaszinóban pénzt elverni, berúgni, füvezni, techno-zenére vonaglani, hétvégente bevásárló turistát játszani, autóval "kirándulni" a természetbe, hajléktalanokat szombat éjjelente megrugdosni, macskát ivartalanítva szobacicává tenni, stb, stb.....

 

 

vadászni - a szó igazi értelmében - csak jó idegrendszerrel, felelősséggel, és tiszta lelkiismerettel lehet......és ez nem lózung-hanem valóság.

T. Thick Creative Commons License 2010-05-14 23:45:17 3992
Nem kevésbé, mint az ezen való kattogás egy fórumon éveken keresztül.
A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2010-05-14 23:43:37 3990
Egyébként korábban nem azt állítottad, hogy a vadvédelemre fordítják a pénzt?
Most meg az én nyugdíjamra?

Alibi alibi hátán, poénkodás poénkodás hátán - de a véres valóság az, hogy beteges szórakozás az állatokra való lövöldözés.
Előzmény:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-14 23:37:35 3986
Nem hőstett, teríték! Tiszteletadás a vadnak! Minden vadász fedetlen fővel tiszteleg az elejtett vadnak, majd a tiszteletadás végeztével teherautókon viszik a vasútállomásra, ahonnan hűtővagonokkal szállítják nyugatra, mert valutát hoz az országnak, hogy neked ki tudják fizetni a nyugdíjat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!