|
|
|
|
 |
sanyooo
2010-05-14 23:47:09
|
3993
|
| "Az élőnek jár tisztelet."---Szóval szerinted a halottnak nem jár tisztelet! Értem szavad! És te még meg mersz szólalni tisztességes emberek között! :( |
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2010-05-14 23:41:33
|
3989
|
Az élőnek jár tisztelet. Nem muszájból megölni: megalázás, semmibe vevés, az élet gyalázása! |
|
Előzmény:
 |
sanyooo
2010-05-14 23:37:35
|
3986
|
| Nem hőstett, teríték! Tiszteletadás a vadnak! Minden vadász fedetlen fővel tiszteleg az elejtett vadnak, majd a tiszteletadás végeztével teherautókon viszik a vasútállomásra, ahonnan hűtővagonokkal szállítják nyugatra, mert valutát hoz az országnak, hogy neked ki tudják fizetni a nyugdíjat! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|