Keresés

Részletes keresés

sanyooo Creative Commons License 2010-05-14 23:47:09 3993
"Az élőnek jár tisztelet."---Szóval szerinted a halottnak nem jár tisztelet! Értem szavad! És te még meg mersz szólalni tisztességes emberek között! :(
A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2010-05-14 23:41:33 3989
Az élőnek jár tisztelet.
Nem muszájból megölni: megalázás, semmibe vevés, az élet gyalázása!
Előzmény:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-14 23:37:35 3986
Nem hőstett, teríték! Tiszteletadás a vadnak! Minden vadász fedetlen fővel tiszteleg az elejtett vadnak, majd a tiszteletadás végeztével teherautókon viszik a vasútállomásra, ahonnan hűtővagonokkal szállítják nyugatra, mert valutát hoz az országnak, hogy neked ki tudják fizetni a nyugdíjat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!