Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2010-05-14 23:44:31 3991
Vajon miért "csípi a szemed" a szent szöveg...?
A hozzászólás:
T. Thick Creative Commons License 2010-05-14 23:41:09 3988
Én nem öldökölök, nekem ne kezdd a szentszöveget. Nem vadászom.
Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2010-05-14 23:36:44 3985
Mitől öröm neked az öldöklés?
Nem lenne muszáj...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!