Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2010-05-14 23:43:37 3990
Egyébként korábban nem azt állítottad, hogy a vadvédelemre fordítják a pénzt?
Most meg az én nyugdíjamra?

Alibi alibi hátán, poénkodás poénkodás hátán - de a véres valóság az, hogy beteges szórakozás az állatokra való lövöldözés.
oncogito Creative Commons License 2010-05-14 23:41:33 3989
Az élőnek jár tisztelet.
Nem muszájból megölni: megalázás, semmibe vevés, az élet gyalázása!
A hozzászólás:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-14 23:37:35 3986
Nem hőstett, teríték! Tiszteletadás a vadnak! Minden vadász fedetlen fővel tiszteleg az elejtett vadnak, majd a tiszteletadás végeztével teherautókon viszik a vasútállomásra, ahonnan hűtővagonokkal szállítják nyugatra, mert valutát hoz az országnak, hogy neked ki tudják fizetni a nyugdíjat!
Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2010-05-14 23:19:26 3980
Hőstett:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!