|
|
|
|
 |
oncogito
2010-05-14 23:43:37
|
3990
|
Egyébként korábban nem azt állítottad, hogy a vadvédelemre fordítják a pénzt? Most meg az én nyugdíjamra?
Alibi alibi hátán, poénkodás poénkodás hátán - de a véres valóság az, hogy beteges szórakozás az állatokra való lövöldözés. |
|
 |
oncogito
2010-05-14 23:41:33
|
3989
|
Az élőnek jár tisztelet. Nem muszájból megölni: megalázás, semmibe vevés, az élet gyalázása! |
|
A hozzászólás:
 |
sanyooo
2010-05-14 23:37:35
|
3986
|
| Nem hőstett, teríték! Tiszteletadás a vadnak! Minden vadász fedetlen fővel tiszteleg az elejtett vadnak, majd a tiszteletadás végeztével teherautókon viszik a vasútállomásra, ahonnan hűtővagonokkal szállítják nyugatra, mert valutát hoz az országnak, hogy neked ki tudják fizetni a nyugdíjat! |
|
Előzmény:
 |
oncogito
2010-05-14 23:19:26
|
3980
|
Hőstett:
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|