|
|
|
|
 |
T. Thick
2010-05-14 23:41:09
|
3988
|
| Én nem öldökölök, nekem ne kezdd a szentszöveget. Nem vadászom. |
|
 |
sanyooo
2010-05-14 23:39:56
|
3987
|
| De ha nem kell neked a nyugdíj szólj, és nem vadászunk tovább! |
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2010-05-14 23:36:44
|
3985
|
Mitől öröm neked az öldöklés? Nem lenne muszáj... |
|
Előzmény:
 |
T. Thick
2010-05-14 23:32:02
|
3984
|
| Hajjaj, de mennyire, hogy sikerült. Én 2005-ben jártam először ebben a topikban, de már akkor is ugyanez ment, ha Oncogito beszabadult ide. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|