Keresés

Részletes keresés

T. Thick Creative Commons License 2010-05-14 23:41:09 3988
Én nem öldökölök, nekem ne kezdd a szentszöveget. Nem vadászom.
sanyooo Creative Commons License 2010-05-14 23:39:56 3987
De ha nem kell neked a nyugdíj szólj, és nem vadászunk tovább!
A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2010-05-14 23:36:44 3985
Mitől öröm neked az öldöklés?
Nem lenne muszáj...
Előzmény:
T. Thick Creative Commons License 2010-05-14 23:32:02 3984
Hajjaj, de mennyire, hogy sikerült. Én 2005-ben jártam először ebben a topikban, de már akkor is ugyanez ment, ha Oncogito beszabadult ide.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!