|
|
|
|
 |
oncogito
2010-05-14 23:36:44
|
3985
|
Mitől öröm neked az öldöklés? Nem lenne muszáj... |
|
A hozzászólás:
 |
T. Thick
2010-05-14 23:32:02
|
3984
|
| Hajjaj, de mennyire, hogy sikerült. Én 2005-ben jártam először ebben a topikban, de már akkor is ugyanez ment, ha Oncogito beszabadult ide. |
|
Előzmény:
 |
orpheline
2010-05-14 16:39:28
|
3942
|
Hmm..
Sok-sok éven keresztül ez volt az életem, úgyhogy légyszives ne vagdalkozzál... főleg ne minden alap nélkül.
Sikerült ismét kifognom olyan fórumozót, akivel nem megy az érdemi rész....:P |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|