Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2010-05-14 23:36:44 3985
Mitől öröm neked az öldöklés?
Nem lenne muszáj...
A hozzászólás:
T. Thick Creative Commons License 2010-05-14 23:32:02 3984
Hajjaj, de mennyire, hogy sikerült. Én 2005-ben jártam először ebben a topikban, de már akkor is ugyanez ment, ha Oncogito beszabadult ide.
Előzmény:
orpheline Creative Commons License 2010-05-14 16:39:28 3942

Hmm..

 

Sok-sok éven keresztül ez volt az életem, úgyhogy légyszives ne vagdalkozzál... főleg ne minden alap nélkül.

 

Sikerült ismét kifognom olyan fórumozót, akivel nem megy az érdemi rész....:P

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!