|
|
|
|
 |
sanyooo
2010-05-14 23:37:35
|
3986
|
| Nem hőstett, teríték! Tiszteletadás a vadnak! Minden vadász fedetlen fővel tiszteleg az elejtett vadnak, majd a tiszteletadás végeztével teherautókon viszik a vasútállomásra, ahonnan hűtővagonokkal szállítják nyugatra, mert valutát hoz az országnak, hogy neked ki tudják fizetni a nyugdíjat! |
|
 |
sanyooo
2010-05-14 23:29:47
|
3983
|
| Nem nézted meg egyik videót sem! :(((( |
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2010-05-14 23:19:26
|
3980
|
Hőstett:
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|