Keresés

Részletes keresés

sanyooo Creative Commons License 2010-05-14 22:47:20 3974
Miért volna kellemetlen? A világ legtermészetesebb dolga!
A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2010-05-14 22:36:26 3972
Én elhiszem, hogy kellemetlen szembesülni azzal, hogy az állat üldözése és az öldöklés öröm a vadásznak. De ettől még igaz.
Előzmény:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-14 22:28:31 3969
Tudod mióta ember van, van vadászat is, sőt a vadászat sokkal ősibb, mint az ember. sőt vadászat lesz az után is, ha esetleg kihal az emberiség. Te tagadod a vadászatot, ki is az aberrált, kettőnk közül? :)))
De húst azért eszel, ugye? :))))
Tudom, vega vagy! Hahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!