|
|
|
|
 |
sanyooo
2010-05-14 22:45:47
|
3973
|
Na most én itt abbahagyom, elfelejtelek. Élj boldogan, kis csinovnyik, a papírjaid között, nézz ki az ablakon, nézd az élő embereket az üvegen keresztül, miközben tegnapi kiflivéget mártogatsz bele a langyos tejjel félig teli csuporba, utálj mindenkit, aki mer ÉLNI! Meghívtalak vadászni, hogy tudd, miről beszélsz ostobán, de nem is reagáltál! :((( |
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2010-05-14 22:34:17
|
3971
|
Vegetáriánus vagyok. De sokáig ettem húst. És mivel van állattenyésztés, ezért a vadászat teljesen felesleges.
Irtam már, hogy a vágóhídon is mészárlás folyik, de ott a táplálék miatt. És a mészáros nem feltétlenül szereti, amit csinál. De a vadász igen, mert ha nem szeretné, neki nem lenne muszáj.
|
|
Előzmény:
 |
sanyooo
2010-05-14 22:28:31
|
3969
|
Tudod mióta ember van, van vadászat is, sőt a vadászat sokkal ősibb, mint az ember. sőt vadászat lesz az után is, ha esetleg kihal az emberiség. Te tagadod a vadászatot, ki is az aberrált, kettőnk közül? :))) De húst azért eszel, ugye? :)))) Tudom, vega vagy! Hahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|