Keresés

Részletes keresés

sanyooo Creative Commons License 2010-05-14 22:45:47 3973
Na most én itt abbahagyom, elfelejtelek.
Élj boldogan, kis csinovnyik, a papírjaid között, nézz ki az ablakon, nézd az élő embereket az üvegen keresztül, miközben tegnapi kiflivéget mártogatsz bele a langyos tejjel félig teli csuporba, utálj mindenkit, aki mer ÉLNI!
Meghívtalak vadászni, hogy tudd, miről beszélsz ostobán, de nem is reagáltál! :(((
A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2010-05-14 22:34:17 3971
Vegetáriánus vagyok.
De sokáig ettem húst.
És mivel van állattenyésztés, ezért a vadászat teljesen felesleges.

Irtam már, hogy a vágóhídon is mészárlás folyik, de ott a táplálék miatt.
És a mészáros nem feltétlenül szereti, amit csinál.
De a vadász igen, mert ha nem szeretné, neki nem lenne muszáj.
Előzmény:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-14 22:28:31 3969
Tudod mióta ember van, van vadászat is, sőt a vadászat sokkal ősibb, mint az ember. sőt vadászat lesz az után is, ha esetleg kihal az emberiség. Te tagadod a vadászatot, ki is az aberrált, kettőnk közül? :)))
De húst azért eszel, ugye? :))))
Tudom, vega vagy! Hahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!