Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2010-05-14 22:36:26 3972
Én elhiszem, hogy kellemetlen szembesülni azzal, hogy az állat üldözése és az öldöklés öröm a vadásznak. De ettől még igaz.
oncogito Creative Commons License 2010-05-14 22:34:17 3971
Vegetáriánus vagyok.
De sokáig ettem húst.
És mivel van állattenyésztés, ezért a vadászat teljesen felesleges.

Irtam már, hogy a vágóhídon is mészárlás folyik, de ott a táplálék miatt.
És a mészáros nem feltétlenül szereti, amit csinál.
De a vadász igen, mert ha nem szeretné, neki nem lenne muszáj.
A hozzászólás:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-14 22:28:31 3969
Tudod mióta ember van, van vadászat is, sőt a vadászat sokkal ősibb, mint az ember. sőt vadászat lesz az után is, ha esetleg kihal az emberiség. Te tagadod a vadászatot, ki is az aberrált, kettőnk közül? :)))
De húst azért eszel, ugye? :))))
Tudom, vega vagy! Hahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2010-05-14 22:23:30 3968
Igen, a táplálékláncban megvan a helye.
De te a te szórakozásoddá silányítottad az életét és halálát.
Te nem az életedért ölsz, hanem a szórakozásodért.
Tényleg kezeltetned kellene magad!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!