|
|
|
|
 |
sanyooo
2010-05-14 22:28:31
|
3969
|
Tudod mióta ember van, van vadászat is, sőt a vadászat sokkal ősibb, mint az ember. sőt vadászat lesz az után is, ha esetleg kihal az emberiség. Te tagadod a vadászatot, ki is az aberrált, kettőnk közül? :))) De húst azért eszel, ugye? :)))) Tudom, vega vagy! Hahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2010-05-14 22:23:30
|
3968
|
Igen, a táplálékláncban megvan a helye. De te a te szórakozásoddá silányítottad az életét és halálát. Te nem az életedért ölsz, hanem a szórakozásodért. Tényleg kezeltetned kellene magad! |
|
Előzmény:
 |
sanyooo
2010-05-14 22:21:56
|
3967
|
Én mondtam előbb, beeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!! :-O))))))))))))))))))))))
Miért "szánnám" az állatot? Neki pontosan meghatározott helye van a természetben, mint minden élőlénynek, halnak, vadnak, madárnak, de még a köveknek, földnek, homoknak is! Nekem is! Nekem nem "hobbim" a vadászat, nem bírod felfogni? Egy vadásznak sem hobbija! Érted, könyvelő! :((( (nem érted) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|