Keresés

Részletes keresés

sanyooo Creative Commons License 2010-05-14 22:28:31 3969
Tudod mióta ember van, van vadászat is, sőt a vadászat sokkal ősibb, mint az ember. sőt vadászat lesz az után is, ha esetleg kihal az emberiség. Te tagadod a vadászatot, ki is az aberrált, kettőnk közül? :)))
De húst azért eszel, ugye? :))))
Tudom, vega vagy! Hahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2010-05-14 22:23:30 3968
Igen, a táplálékláncban megvan a helye.
De te a te szórakozásoddá silányítottad az életét és halálát.
Te nem az életedért ölsz, hanem a szórakozásodért.
Tényleg kezeltetned kellene magad!
Előzmény:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-14 22:21:56 3967
Én mondtam előbb, beeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!! :-O))))))))))))))))))))))

Miért "szánnám" az állatot? Neki pontosan meghatározott helye van a természetben, mint minden élőlénynek, halnak, vadnak, madárnak, de még a köveknek, földnek, homoknak is! Nekem is!
Nekem nem "hobbim" a vadászat, nem bírod felfogni? Egy vadásznak sem hobbija! Érted, könyvelő! :((( (nem érted)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!