Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2010-05-14 22:23:30 3968
Igen, a táplálékláncban megvan a helye.
De te a te szórakozásoddá silányítottad az életét és halálát.
Te nem az életedért ölsz, hanem a szórakozásodért.
Tényleg kezeltetned kellene magad!
A hozzászólás:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-14 22:21:56 3967
Én mondtam előbb, beeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!! :-O))))))))))))))))))))))

Miért "szánnám" az állatot? Neki pontosan meghatározott helye van a természetben, mint minden élőlénynek, halnak, vadnak, madárnak, de még a köveknek, földnek, homoknak is! Nekem is!
Nekem nem "hobbim" a vadászat, nem bírod felfogni? Egy vadásznak sem hobbija! Érted, könyvelő! :((( (nem érted)
Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2010-05-14 22:14:10 3965
Én mondom, hogy ÁLLJ ÉS EBBŐL ELÉG!
Ha szánnád az állatot, akkor nem lenne hobbid a vadászat, a lövöldözés!
Gondolkozz ezen és ha kell, kezeltesd magad!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!