Keresés

Részletes keresés

sanyooo Creative Commons License 2010-05-14 22:21:56 3967
Én mondtam előbb, beeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!! :-O))))))))))))))))))))))

Miért "szánnám" az állatot? Neki pontosan meghatározott helye van a természetben, mint minden élőlénynek, halnak, vadnak, madárnak, de még a köveknek, földnek, homoknak is! Nekem is!
Nekem nem "hobbim" a vadászat, nem bírod felfogni? Egy vadásznak sem hobbija! Érted, könyvelő! :((( (nem érted)
A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2010-05-14 22:14:10 3965
Én mondom, hogy ÁLLJ ÉS EBBŐL ELÉG!
Ha szánnád az állatot, akkor nem lenne hobbid a vadászat, a lövöldözés!
Gondolkozz ezen és ha kell, kezeltesd magad!
Előzmény:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-14 22:12:13 3964
Na, most ÁLLJ! EBBŐL ELÉG!
Ha meg akarod tudni az igazságot, menj el egy vadászatra, utána beszélj bele! Mert ennyi hülyeséget már régen hallottam, pedig hidd el hallottam már egyet, s mást!
Ha nem tudsz ismerőst, én meghívlak, kényelmes cipő kell, meg nem túl színes, könnyű ruha, biztos van ilyened! De megkérlek több marhaságot ne írj addig, jó?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!