Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2010-05-14 22:14:10 3965
Én mondom, hogy ÁLLJ ÉS EBBŐL ELÉG!
Ha szánnád az állatot, akkor nem lenne hobbid a vadászat, a lövöldözés!
Gondolkozz ezen és ha kell, kezeltesd magad!
A hozzászólás:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-14 22:12:13 3964
Na, most ÁLLJ! EBBŐL ELÉG!
Ha meg akarod tudni az igazságot, menj el egy vadászatra, utána beszélj bele! Mert ennyi hülyeséget már régen hallottam, pedig hidd el hallottam már egyet, s mást!
Ha nem tudsz ismerőst, én meghívlak, kényelmes cipő kell, meg nem túl színes, könnyű ruha, biztos van ilyened! De megkérlek több marhaságot ne írj addig, jó?
Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2010-05-14 22:07:28 3961
Én tényleg nem értem, hogy hogyan lehet élvezni a halálra vált állat megölését...
Rengeteg vadász történetet hallottam.
Belenéznek a szenvedő, sebzett, halálfélelemmel teli állat szemébe - és megölik.
És még azt mondják, megkímélték a szenvedéstől - pedig ők okozták azt!

Tényleg nem értem, hogy ember hogy élvezhet ilyesmit!
Szerintem ez beteges...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!