|
|
|
|
 |
sanyooo
2010-05-14 22:12:13
|
3964
|
Na, most ÁLLJ! EBBŐL ELÉG! Ha meg akarod tudni az igazságot, menj el egy vadászatra, utána beszélj bele! Mert ennyi hülyeséget már régen hallottam, pedig hidd el hallottam már egyet, s mást! Ha nem tudsz ismerőst, én meghívlak, kényelmes cipő kell, meg nem túl színes, könnyű ruha, biztos van ilyened! De megkérlek több marhaságot ne írj addig, jó? |
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2010-05-14 22:07:28
|
3961
|
Én tényleg nem értem, hogy hogyan lehet élvezni a halálra vált állat megölését... Rengeteg vadász történetet hallottam. Belenéznek a szenvedő, sebzett, halálfélelemmel teli állat szemébe - és megölik. És még azt mondják, megkímélték a szenvedéstől - pedig ők okozták azt!
Tényleg nem értem, hogy ember hogy élvezhet ilyesmit! Szerintem ez beteges... |
|
Előzmény:
 |
sanyooo
2010-05-14 22:00:54
|
3960
|
| Igen tudom és leszarja a vadászt, tudom! :)))))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|