Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2010-05-14 22:07:28 3961
Én tényleg nem értem, hogy hogyan lehet élvezni a halálra vált állat megölését...
Rengeteg vadász történetet hallottam.
Belenéznek a szenvedő, sebzett, halálfélelemmel teli állat szemébe - és megölik.
És még azt mondják, megkímélték a szenvedéstől - pedig ők okozták azt!

Tényleg nem értem, hogy ember hogy élvezhet ilyesmit!
Szerintem ez beteges...
A hozzászólás:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-14 22:00:54 3960
Igen tudom és leszarja a vadászt, tudom! :))))))
Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2010-05-14 21:54:27 3959
Ravasz szarvas és nem puskavégre való! ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!