Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2010-05-14 21:45:45 3956
De ha a csöve feléd nézne, nem lenne jó vége! ;-)
A hozzászólás:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-14 21:39:45 3954
Miről beszélsz? Az a puska egy álom, csak jó vége van! :)))
Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2010-05-14 21:37:17 3953
... és ha a "rosszabbik" vége felé kellene lenned...?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!