Keresés

Részletes keresés

orpheline Creative Commons License 2010-05-15 06:32:15 4016

Hmm...

 

Mert.... és gondolom te sem jársz lányokhoz f@sz nélkül......:P

 

egyébként meg a dúvadak miatt......meg mert hivatásból űztem......:P

A hozzászólás:
P.Y.T. Creative Commons License 2010-05-14 17:09:07 3949

"és néha olyan érzés kerítette hatalmába az emert - hogy tényleg a természet része.......pl. amikor szél alatt az őz nem vette észre 3 méterről, vagy a hóban akrobatikázó egerésző rókát nézegette egy órán kersztül..... ilyenkor az embernek eszébe sem jut, hogy puska is van nála.....:P "

 

Miért nem tudod mindezt puska nélkül tenni?

Előzmény:
orpheline Creative Commons License 2010-05-14 16:59:42 3946

A világ legjobb hivatása... és a legjobban alulfizetett.......

 

a lövés ( te szavaiddal gyilkolás ) a legeslegutolsó dolog a vadászatban.......gondolj csak bele: mennyit kellett kint " seggelni ", leskelődni, fagyoskodni, izzadni, csúszni-mászni..... amíg az elnökelvtárs vendégével 100% biztonsággal az első alkalommal meg tudta lövetni a vadőr a kiszemelt vadat......

 

Kint nem volt senki, aki beleugathatott volna a munkádba, nem volt idegesítő főnök vagy kolléga... és néha olyan érzés kerítette hatalmába az emert - hogy tényleg a természet része.......pl. amikor szél alatt az őz nem vette észre 3 méterről, vagy a hóban akrobatikázó egerésző rókát nézegette egy órán kersztül..... ilyenkor az embernek eszébe sem jut, hogy puska is van nála.....:P 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!