|
|
|
|
 |
orpheline
2010-05-15 06:32:15
|
4016
|
Hmm...
Mert.... és gondolom te sem jársz lányokhoz f@sz nélkül......:P
egyébként meg a dúvadak miatt......meg mert hivatásból űztem......:P |
|
A hozzászólás:
 |
P.Y.T.
2010-05-14 17:09:07
|
3949
|
"és néha olyan érzés kerítette hatalmába az emert - hogy tényleg a természet része.......pl. amikor szél alatt az őz nem vette észre 3 méterről, vagy a hóban akrobatikázó egerésző rókát nézegette egy órán kersztül..... ilyenkor az embernek eszébe sem jut, hogy puska is van nála.....:P "
Miért nem tudod mindezt puska nélkül tenni? |
|
Előzmény:
 |
orpheline
2010-05-14 16:59:42
|
3946
|
A világ legjobb hivatása... és a legjobban alulfizetett.......
a lövés ( te szavaiddal gyilkolás ) a legeslegutolsó dolog a vadászatban.......gondolj csak bele: mennyit kellett kint " seggelni ", leskelődni, fagyoskodni, izzadni, csúszni-mászni..... amíg az elnökelvtárs vendégével 100% biztonsággal az első alkalommal meg tudta lövetni a vadőr a kiszemelt vadat......
Kint nem volt senki, aki beleugathatott volna a munkádba, nem volt idegesítő főnök vagy kolléga... és néha olyan érzés kerítette hatalmába az emert - hogy tényleg a természet része.......pl. amikor szél alatt az őz nem vette észre 3 méterről, vagy a hóban akrobatikázó egerésző rókát nézegette egy órán kersztül..... ilyenkor az embernek eszébe sem jut, hogy puska is van nála.....:P |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|