|
|
|
|
 |
orpheline
2010-05-14 16:59:42
|
3946
|
A világ legjobb hivatása... és a legjobban alulfizetett.......
a lövés ( te szavaiddal gyilkolás ) a legeslegutolsó dolog a vadászatban.......gondolj csak bele: mennyit kellett kint " seggelni ", leskelődni, fagyoskodni, izzadni, csúszni-mászni..... amíg az elnökelvtárs vendégével 100% biztonsággal az első alkalommal meg tudta lövetni a vadőr a kiszemelt vadat......
Kint nem volt senki, aki beleugathatott volna a munkádba, nem volt idegesítő főnök vagy kolléga... és néha olyan érzés kerítette hatalmába az emert - hogy tényleg a természet része.......pl. amikor szél alatt az őz nem vette észre 3 méterről, vagy a hóban akrobatikázó egerésző rókát nézegette egy órán kersztül..... ilyenkor az embernek eszébe sem jut, hogy puska is van nála.....:P |
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2010-05-14 16:42:57
|
3943
|
| Választhattál volna humánusabb hivatást is... |
|
Előzmény:
 |
orpheline
2010-05-14 16:39:28
|
3942
|
Hmm..
Sok-sok éven keresztül ez volt az életem, úgyhogy légyszives ne vagdalkozzál... főleg ne minden alap nélkül.
Sikerült ismét kifognom olyan fórumozót, akivel nem megy az érdemi rész....:P |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|