|
|
|
|
 |
T. Thick
2010-05-14 23:32:02
|
3984
|
| Hajjaj, de mennyire, hogy sikerült. Én 2005-ben jártam először ebben a topikban, de már akkor is ugyanez ment, ha Oncogito beszabadult ide. |
|
 |
oncogito
2010-05-14 16:42:57
|
3943
|
| Választhattál volna humánusabb hivatást is... |
|
A hozzászólás:
 |
orpheline
2010-05-14 16:39:28
|
3942
|
Hmm..
Sok-sok éven keresztül ez volt az életem, úgyhogy légyszives ne vagdalkozzál... főleg ne minden alap nélkül.
Sikerült ismét kifognom olyan fórumozót, akivel nem megy az érdemi rész....:P |
|
Előzmény:
 |
oncogito
2010-05-14 16:31:54
|
3941
|
Ja, ja, minden rendben. Szinten tartott vadállomány, "igazi vadász", stb. Tudod, azért mert ezt hiszed, még messze nem igaz... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|