Keresés

Részletes keresés

T. Thick Creative Commons License 2010-05-14 23:32:02 3984
Hajjaj, de mennyire, hogy sikerült. Én 2005-ben jártam először ebben a topikban, de már akkor is ugyanez ment, ha Oncogito beszabadult ide.
oncogito Creative Commons License 2010-05-14 16:42:57 3943
Választhattál volna humánusabb hivatást is...
A hozzászólás:
orpheline Creative Commons License 2010-05-14 16:39:28 3942

Hmm..

 

Sok-sok éven keresztül ez volt az életem, úgyhogy légyszives ne vagdalkozzál... főleg ne minden alap nélkül.

 

Sikerült ismét kifognom olyan fórumozót, akivel nem megy az érdemi rész....:P

Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2010-05-14 16:31:54 3941
Ja, ja, minden rendben.
Szinten tartott vadállomány, "igazi vadász", stb.
Tudod, azért mert ezt hiszed, még messze nem igaz...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!