|
|
|
|
 |
orpheline
2010-05-14 16:39:28
|
3942
|
Hmm..
Sok-sok éven keresztül ez volt az életem, úgyhogy légyszives ne vagdalkozzál... főleg ne minden alap nélkül.
Sikerült ismét kifognom olyan fórumozót, akivel nem megy az érdemi rész....:P |
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2010-05-14 16:31:54
|
3941
|
Ja, ja, minden rendben. Szinten tartott vadállomány, "igazi vadász", stb. Tudod, azért mert ezt hiszed, még messze nem igaz... |
|
Előzmény:
 |
orpheline
2010-05-14 16:18:30
|
3940
|
Majdnem stimmel.....
De!
Ilyen ( túltartott vadállomány ) csak és kizárólag állami területen fordul elő......gemencen, lábodon, gyulajban, stb......meg a nagy erdőgazdaságok területein.
A szinten tartott, és megfelelően kezel vadállomány esetében nincs ilyen probléma.
Minimális a vad által okozott kár, a vadászok nem csak a naplemente romantikája miatt tudnak kijárni a természetbe, és a szerencsés ( főleg észrevétlen ) kiránduló bele-belebotlik egy-egy vaddisznókondába hajnalonta, lát a mezőn őzet, szarvast, stb.....
Aki az általad idézett szöveget írta, szerintem kiragadott egy egységnyi területet, ahol nagyüzemi vadgazdálkodás folyik..... ez kb. az összes élőhely 5-10 %-a lehet csupán....... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|