|
|
|
|
 |
orpheline
2010-05-14 16:00:14
|
3938
|
Ez most miért lényeges?
Egy vadásztársaság pl. a bevételeiből nem vesz luxusautót, nem mennek trópusi körutazásra belőle.....stb.
Hanem visszaforgatja a vadállományra, fizeti a költségeket, eszközöket, károkat, stb......
Normális esetben a vadászatból ( társasági szint, nem állami...) egyedül a hivatásos vadász él meg - úgy ahogy....:(
A többieknek kiadás - mégpedig jelentős. Egyes helyeken csak a bánatpénz egy-másfél milla..... és amíg felöltözik a "stüszi " tetőtől talpig - 300 rugó, és akkor még se fegyvere, se terepjárója nincs!
|
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2010-05-14 15:40:31
|
3937
|
| Honnan is van a bevétel...? |
|
Előzmény:
 |
orpheline
2010-05-14 15:33:37
|
3936
|
Hmm...
Az nem a vadászok bűne elsősorban......
sőt, a kilőtt kutyák magas számának sem ők az okozói elsősorban.....maximum csak az utolsó szó ( lövés) jogán.....
és egy vadásznak soha nem lehet árúcikk a vad...... nem lehet bemenni a boltba, hogy kérek másfél q. gímszarvast extrákkal.......:P
egy társasági vadásznak pl. azért kell leszerződnie bérvadásszal, hogy a bevételből vegyen 200q takarmányt..... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|