|
|
|
|
 |
oncogito
2010-05-14 15:40:31
|
3937
|
| Honnan is van a bevétel...? |
|
A hozzászólás:
 |
orpheline
2010-05-14 15:33:37
|
3936
|
Hmm...
Az nem a vadászok bűne elsősorban......
sőt, a kilőtt kutyák magas számának sem ők az okozói elsősorban.....maximum csak az utolsó szó ( lövés) jogán.....
és egy vadásznak soha nem lehet árúcikk a vad...... nem lehet bemenni a boltba, hogy kérek másfél q. gímszarvast extrákkal.......:P
egy társasági vadásznak pl. azért kell leszerződnie bérvadásszal, hogy a bevételből vegyen 200q takarmányt..... |
|
Előzmény:
 |
oncogito
2010-05-14 15:24:57
|
3935
|
Ja, az "igazi vadász"... Mégis valahogy több a "puskás" ember. Nem én keverem őket. Egy kilőtt kutyán sem segít, hogy másként nevezik a vadászt... És a vad is árucikk marad attól... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|