|
|
|
|
 |
oncogito
2010-05-14 15:24:57
|
3935
|
Ja, az "igazi vadász"... Mégis valahogy több a "puskás" ember. Nem én keverem őket. Egy kilőtt kutyán sem segít, hogy másként nevezik a vadászt... És a vad is árucikk marad attól... |
|
A hozzászólás:
 |
orpheline
2010-05-14 15:10:41
|
3934
|
Hmm...
Gyanítom, hogy két méterről nem vennéd észre a szarvasbikát ........:P
Egy igazi vadász nem azért lövi le a kóbor kutyát mert viszket a mutatóujja, vagy mert mert ki nem állhatja a kutyákat........sőt még azért se, mert mindenáron gyilkolni akar.....
és soha nem jut eszébe egyszerű kiránduló mellől kilőni kutyát/macskát......
és hogy finomítsuk a dolgot:
az igazi vadász nem lő beetetett helyen ( szórón ) percre pontosan érkező vaddisznót sem.....és eszébe sem jutna éjszaka " kamerázó" ( drága terepjáróból halogén lámpával pásztázó ) módon minden fénylő szempárba beledurrantani
aki így " vadászik " - azok közül kerülnek ki a törékeny hölgyek mellől kutyát kilövő szarháziak.....:P
úgyhogy légyszives ne keverd a puskás embereket a vadászokkal....:P |
|
Előzmény:
 |
oncogito
2010-05-14 13:12:38
|
3931
|
Lődd le mind. Amolyan "vadász" módra. És kész. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|