|
|
|
|
 |
oncogito
2010-05-14 15:08:00
|
3933
|
Minden az igényeken múlik. Sok igény van a vadászatra, az öldöklésre és az ezzel nyert haszonra. Ennyi. |
|
A hozzászólás:
 |
sanyooo
2010-05-14 14:50:27
|
3932
|
"ez a véleményem."---igen, tudjuk, már párszor elmondtad! Tudod a vélemény olyan mint a s@gg, mindenkinek van, de senkit sem érdekel a másiké, hacsak nem szexuális forradalmár! :)))) Szerinted miért nem alakulnak mindenhol rezervátumok? És ahol vannak, miért nem mondják azt, hogy itt a kánaán? Talán azért, mert ők tudják azt, amit te nem, hogy az koránt sem tökéletes megoldás? Már Amerikában sem vált be, tudod az indiánok. :( Én kíváncsi vagyok a véleményedre :), te miért nem vagy kíváncsi a miénkre??? Paradoxon, hogy örüljél! :)))))) |
|
Előzmény:
 |
oncogito
2010-05-14 13:12:16
|
3930
|
Rezervátum kellene és nem vadászhely - ez a véleményem.
A pénzt a turistáktól is lehetne szedni a fenntartására, nem csak a lelőtt állatok teteme árán.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|