Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2010-05-14 15:08:00 3933
Minden az igényeken múlik.
Sok igény van a vadászatra, az öldöklésre és az ezzel nyert haszonra.
Ennyi.
A hozzászólás:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-14 14:50:27 3932
"ez a véleményem."---igen, tudjuk, már párszor elmondtad!
Tudod a vélemény olyan mint a s@gg, mindenkinek van, de senkit sem érdekel a másiké, hacsak nem szexuális forradalmár! :))))
Szerinted miért nem alakulnak mindenhol rezervátumok? És ahol vannak, miért nem mondják azt, hogy itt a kánaán? Talán azért, mert ők tudják azt, amit te nem, hogy az koránt sem tökéletes megoldás? Már Amerikában sem vált be, tudod az indiánok. :(
Én kíváncsi vagyok a véleményedre :), te miért nem vagy kíváncsi a miénkre??? Paradoxon, hogy örüljél! :))))))
Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2010-05-14 13:12:16 3930
Rezervátum kellene és nem vadászhely - ez a véleményem.

A pénzt a turistáktól is lehetne szedni a fenntartására, nem csak a lelőtt állatok teteme árán.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!