Keresés

Részletes keresés

tlight Creative Commons License 2010-05-14 21:28:15 24187

Hol verte össze a jég az autódat?

Casco fizet?

A hozzászólás:
Jajca Creative Commons License 2010-05-14 06:42:43 24183
Jók a kontrasztok! Gát tetejéről?
Ja, viszem is ma a kocsit a biztosítóba, a teteje olyan, mintha narancsbőrös lenne :-(

Előzmény:
tlight Creative Commons License 2010-05-13 21:27:43 24182
Folyton esik...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!