Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2010-05-13 21:30:21 3925
No én itt abbafejezem.

A hozzászólás:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-13 21:23:52 3923
De hüle vagy te édes szívem! :)))
Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2010-05-13 21:18:05 3922
Igen, valószínűleg neked mindegy, hogy élve, vagy halva.
De nem vagy etalon szerencsére. ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!