Keresés

Részletes keresés

sanyooo Creative Commons License 2010-05-13 21:24:58 3924
Bocsáss meg, tévedtem, te etalon vagy! :)))
sanyooo Creative Commons License 2010-05-13 21:23:52 3923
De hüle vagy te édes szívem! :)))
A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2010-05-13 21:18:05 3922
Igen, valószínűleg neked mindegy, hogy élve, vagy halva.
De nem vagy etalon szerencsére. ;-)
Előzmény:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-13 21:12:41 3921
Én láttam igy is, úgy is, igaz nem olyan sokat, mint te! :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!