Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2010-05-13 21:18:05 3922
Igen, valószínűleg neked mindegy, hogy élve, vagy halva.
De nem vagy etalon szerencsére. ;-)
A hozzászólás:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-13 21:12:41 3921
Én láttam igy is, úgy is, igaz nem olyan sokat, mint te! :)))
Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2010-05-13 20:52:45 3920
Nekem így tetszik:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!