Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2010-05-13 18:54:09 3915
Tény, hogy a vadász szerint "kutyának nincs helye vadászterületen" és nem nézi, hogy valóban veszélyes-e éppen vadra.
És nem néz semmit és senkit, csak lő.
Példák százai vannak rá.
A hozzászólás:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-13 18:42:45 3914
Ezeket a "tényeket" te mind tudod, tapasztaltad, ugye? :)))
A te "személyedet" nem kell "kikezdeni", nem teszem én sem. :(
Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2010-05-13 18:37:50 3913
Én tényekről beszéltem és azt véleményeztem.
Te a személyemet kezdted ki.

A vadász gyilkol is és sokszor vesztegethető is.
A vadászat meg nagy pénz -- az meg sokakat visz tévútra.

De a lényeg: a vadász nem azt nézi, hogy a kutya veszélyezteti-e a vadat, hanem azt nézi, hogy kutya és le kell lőni.
Akkor is ha öreg, akkor is ha kölyök, akkor is ha pórázon van.

"Akinek kalapácsa van, az mindent szögnek néz", akinek puskája van, az használja amikor csak tudja.
Ez a lényeg.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!