Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2010-05-13 18:37:50 3913
Én tényekről beszéltem és azt véleményeztem.
Te a személyemet kezdted ki.

A vadász gyilkol is és sokszor vesztegethető is.
A vadászat meg nagy pénz -- az meg sokakat visz tévútra.

De a lényeg: a vadász nem azt nézi, hogy a kutya veszélyezteti-e a vadat, hanem azt nézi, hogy kutya és le kell lőni.
Akkor is ha öreg, akkor is ha kölyök, akkor is ha pórázon van.

"Akinek kalapácsa van, az mindent szögnek néz", akinek puskája van, az használja amikor csak tudja.
Ez a lényeg.
A hozzászólás:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-13 18:33:33 3912
"Hiába terelsz, nem megy ez neked... ;-)"
"Elfogyott az érved - jön a személyeskedő megjegyzés.
Szánalmas."
"Ennyit a tájékozottságról..."
"Ha igazam van, akkor közönséges mészárlást végeztél."----Én SZEMÉLYESKEDEK, igen!



"Főleg, ha ők maguk is orgazdák... :-/"

----szóval azt mondod, a vadász vesz lőtt vadat az ORVVADÁSZTÓL????????
Mégse a gyilkolás a szenvedélye?????? :-D)))))
Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2010-05-13 18:23:15 3911
A lényeg, hogy az orvvadászt kellett volna büntetni és nem a kutyát.
Hiába terelsz, nem megy ez neked... ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!