|
|
|
|
 |
sanyooo
2010-05-13 18:33:33
|
3912
|
"Hiába terelsz, nem megy ez neked... ;-)" "Elfogyott az érved - jön a személyeskedő megjegyzés. Szánalmas." "Ennyit a tájékozottságról..." "Ha igazam van, akkor közönséges mészárlást végeztél."----Én SZEMÉLYESKEDEK, igen!
"Főleg, ha ők maguk is orgazdák... :-/"
----szóval azt mondod, a vadász vesz lőtt vadat az ORVVADÁSZTÓL???????? Mégse a gyilkolás a szenvedélye?????? :-D)))))
|
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2010-05-13 18:23:15
|
3911
|
A lényeg, hogy az orvvadászt kellett volna büntetni és nem a kutyát. Hiába terelsz, nem megy ez neked... ;-) |
|
Előzmény:
 |
sanyooo
2010-05-13 18:05:05
|
3908
|
"Szeretnéd elkenni az igazságot azzal, hogy fogást keresel rajtam".-----ÉN, TE RAJTAD??? Ez a hát vicce! :-D)))))))))))))))
""az agarászat mint vadászati mód, nem engedélyezett, de nem is tiltott Magyarországon. "
SZÓVAL MÉGSE LEHET? :))))))))))))))))))
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|