Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2010-05-13 18:22:02 3910
Elfogyott az érved - jön a személyeskedő megjegyzés.
Szánalmas.
A hozzászólás:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-13 18:06:32 3909
"Ennyi."---Ezt értelmezhetem úgy, hogy nem írsz több butaságot? Áááá! Nincs olyan szerencsém! :(((
Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2010-05-13 17:44:47 3907
Ugyanis hogy az országban nincs vadászvizsga nekik, külföldi ebnek még lehet.
Tehát nem TILOS az agárral való vadásztat.

De a lényeg az, hogy az orvvadásszal nem mernek kezdeni még vadvédelem ürügyén sem, csak kutyát mernek mészárolni, mert azért nem jár bünti.
Ennyi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!